Inwestycje Zrealizowane

zobacz historię

Naszych realizacji

ul. Krakowska

Osiedle stanowi 6 mieszkań 3,5 pokojowych 2-poziomowych. Każde mieszkanie posiada przynależny mały ogródek i 2 miejsca postojowe. Całość terenu ogrodzona, brama wjazdowa sterowana pilotem.

 

ul. Leszka

Mieszkania w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej.
Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, o konstrukcji tradycyjnej.

 

ul. Żyzna

Osiedle przy ul. Żyznej to małe kameralne osiedle składające się z 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2- lokalowych. Mieszkania o pow. 73 m2, 4- pokojowe wraz z przynależnymi ogródkami i 2 miejscami parkingowymi.

 

Osiedle Akacjowe

ul. Braniborska

Kameralne osiedle mieszkaniowe w pięknej okolicy – dzielnica Gumieńce. Dobrze skomunikowane a jednocześnie położone
w ustronnym miejscu. Osiedle ma zabudowę szeregową 3-kondygnacyjną.

 

ul. Mokra

Kameralne osiedle zawierające 18 mieszkań w cichej i spokojnej dzielnicy Osów.

 

ul. Szeroka

Inwestycja przy ul. Szerokiej w Szczecinie obejmuje 10 budynków wolnostojących 2 – lokalowych, w cichej i spokojnej dzielnicy Pogodno. Dogodny dojazd oraz bliskość do komunikacji miejskiej to atuty tej lokalizacji.

 

ul. Tyniecka

Budynek zawiera 14 mieszkań. Na parterach mieści się 7 mieszkań 3- lub 4-pokojowych o powierzchni ok. 72 m² z ogródkami ok. 60 m². Na piętrze powstały mieszkania 2-poziomowe o powierzchni ok. 130 m² z balkonami. Do każdego mieszkania przynależne są 2 miejsca parkingowe. 

 

ul. Janka Muzykanta

Inwestycja przy ulicy Janka Muzykanta w Szczecinie stanowi male i zamkniete osiedle. Uliczka, przy której realizowana jest inwestycja jest bardzo cicha i spokojna, do autobusu przy ul. Lukasinskiego jest zaledwie około 80 m.

 

ul. Leszka

Mieszkania w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej.
Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, o konstrukcji tradycyjnej.

 

Goleniów ul. Szarych Szeregów

W ramach inwestycji przy ul. Szarych Szeregów w Goleniowie powstały 64 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 70 m2 zlokalizowane w budynku wielorodzinnym . Lokale mieszkalne rozmieszczone są w 3 klatkach, na 5 kondygnacjach (parter, I-IV piętro). Budynek jest niepodpiwniczony.

 

ul. Żniwna

Kameralne osiedle zawierające 16 mieszkań w cichej i spokojnej dzielnicy Krzekowo. Osiedle składa się z ośmiu budynków wolnostojących 2-lokalowych. Wszystkie mieszkania posiadają po 2 miejsca parkingowe oraz przynależny ogródek przydomowy. 

© 2020, Murbud Developer Spółka Jawna. Wszelkie prawa zastrzeżone.